Eseménynaptár

Július,
2018
2018. Július 21.
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
25 26 27 28 29 30 1 2018. July 1. , Sunday
2 2018. July 2. , Monday 3 2018. July 3. , Tuesday 4 2018. July 4. , Wednesday 5 2018. July 5. , Thursday 6 2018. July 6. , Friday 7 2018. July 7. , Saturday 8 2018. July 8. , Sunday
9 2018. July 9. , Monday 10 2018. July 10. , Tuesday 11 2018. July 11. , Wednesday 12 2018. July 12. , Thursday 13 2018. July 13. , Friday 14 2018. July 14. , Saturday 15 2018. July 15. , Sunday
16 2018. July 16. , Monday 17 2018. July 17. , Tuesday 18 2018. July 18. , Wednesday 19 2018. July 19. , Thursday 20 2018. July 20. , Friday 21 2018. July 21. , Saturday 22 2018. July 22. , Sunday
23 2018. July 23. , Monday 24 2018. July 24. , Tuesday 25 2018. July 25. , Wednesday 26 2018. July 26. , Thursday 27 2018. July 27. , Friday 28 2018. July 28. , Saturday 29 2018. July 29. , Sunday
30 2018. July 30. , Monday 31 2018. July 31. , Tuesday 1 2 3 4 5
Mutassa az összes kategória eseményeit


Eseménynaptár

Július 2018
H K Sz Cs P Szo V
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Következő események

Az iskola zárva
2018 július 16
Az iskola zárva
2018 július 16
Az iskola zárva
2018 július 16
Az iskola zárva
2018 július 16
Az iskola zárva
2018 július 16
Az iskola zárva
2018 július 16
Az iskola zárva
2018 július 16
Ügyelet
2018 augusztus 01
Ügyelet
2018 augusztus 08
Ügyelet
2018 augusztus 15

1%
Kérjük adójának 1%-ával támogassa az iskolai alapítvány működését.

Az  iskolai alapítvány tevékenységéről ide kattintva kaphat további információt.